Rozwoj firmy dotacje 2016

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających prosto z polskich usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy gotowi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i jakości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Angażujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi konsumenci byli w sumy zadowoleni i pewni co do ceny rynkowej i form świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do lekturze w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w dowolnej funkcji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zbudowane z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwolą na dojazd do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe tworzone są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruncie w strefach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki wykonane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na jakość, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa może stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zrobione z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa stworzone ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji ogólnej i przemysłowej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do końca, wykonanymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki jest przystosowany do robocie w przestrzeniach zagrożonych wybuchem